Välkommen till nya hemsidan!

Bostadsrättsföreningen Vårvinden nr 1 i Lund har fått en ny hemsida! Här hittar man bl.a. information om sådant som rör föreningen, lägenheterna, vad som är på gång och annat nyttigt!
Den nya adressen är: varvinden1.se

På första sidan syns nyheter. Det går hitta äldre inlägg under SENASTE INLÄGGEN i menyn i vänstermarginalen eller söka på ämne under KATEGORIER.

I menyraden ovan hittar ni information av intresse för våra medlemmar. Under FELANMÄLAN kan man skicka in ej-akuta ärenden och via KONTAKT finns ett mejlformulär för andra ärenden som gäller föreningen. Det går naturligtvis ckså att besöka föreningens expedition som har öppet under tisdagar kl 11.30-12.30, då vicevärd Krister Funder finns tillgänglig, eller torsdagar 19-20 då någon från styrelsen finns där.

Längst ner på sidan hittar ni lite inspirerande bilder från föreningens instagramkonto, där vi publicera från fastigheten och våra omgivningar.